Podmínky pro uznání prodloužené záruky

Společnost Strima Czech, s.r.o. jako oficiální zástupce značky Janome pro českou a Slovenskou republiku si vám dovoluje nabídnout prodlouženou záruku na šicí stroje Janome. Tato prodloužená záruka na 36 měsícu (u prémiových modelů na 60 měsíců) je přiznána na základě splnění následujících požadavků (jinak platí standardní dvouletá záruka):

  • zakoupení výrobku určeného pro Českou a Slovenskou republiku (nesmí se jednat o individuální dovoz ze zahraničí, nebo nákup přes neautorizovaného prodejce , který nemá certifikát společnosti STRIMA - tito prodejci poskytují záruku vlastní, takže jste závislí na tom, jestli se jsou schopni v budoucnu dostat k náhradním dílům, tato záruka není garantována zdarma výrobním závodem společnosti JANOME SEWING MACHINE CO, LTD).
  • registrace do 30 dní od nákupu zařízení na stránkách www.janomeclub.cz, kde vyplníte datum nákupu, ič prodejce, typ stroje, výrobní číslo stroje. Po kontrole výrobního čísla, při které bude ověřeno, zda byl stroj zakoupen u autorizovaného prodejce, vám bude zaslán na váš e-mail kód, podle kterého jste oprávněni vyžadovat záruku dle podmínek originálního záručního listu (STRIMA-JANOME) prodlouženou na tři roky. Tento kód vypíšete do originálního záručního listu, který obdržíte u svého prodejce (záruční list s logem STRIMA-JANOME).

V případě splnění těchto podmínek získáváte ještě jednu výhodu. Nejen, že můžete stroj reklamovat u prodejce, kde jste stroj zakoupili, ale v případě záruční opravy můžete stroj zaslat přímo na adresu našeho autorizovaného servisu společnosti STRIMA CZECH s.r.o., Železná 5, 619 00 Brno. V případě uznání záruční opravy vám opravený stroj zašleme zpět nejen na naše náklady, ale dokonce získáte dárek.